Navigace: Úvod > Zlínský kraj

Překlady a překladatelé: Zlínský kraj

Zlínský kraj

Vsetín

Loučka

Bambušek Zbyněk

Tlumočení a překlady cizích jazyků Kvalitní, rychlé a levné služby

Zlínský kraj

Uherské Hradiště

Polešovice

PhDr. Mgr. Mgr. Mgr. Bílková Jana Ph.D.

Tlumočení z/do jazyků: italština, němčina a španělština (oboustranné, konsekutivní, doprovodné a informativní). Po domluvě Celá ČR i zahraničí.

Zlínský kraj

Kroměříž

Kroměříž

Ing. Borský Miroslav

Jsem překladatelem z anglického do českého jazyka se zaměřením na software, nápovědu k programům, uživatelské příručky, hardwarovou dokumentaci a na překlady, které se týkají podnikových informačních systémů (ERP).

Zlínský kraj

Kroměříž

Kroměříž

Mgr. Bráník Petr

Úřední, tj. ověřené překlady s kulatým razítkem (např. vysvědčení, rodné listy, oddací listy, potvrzení, atd.)       Upozornění: tyto překlady se svazují s originálem nebo s ověřenou kopií! Překlady odborných textů (smlouvy, software, technická dokumentace – strojírenství, stavebnictví, atd.) Tlumočení Expresní překlady Ostatní služby výuka cizích jazyků pro podniky jazykové konzultace

Zlínský kraj

Vsetín

Valašské Meziříčí

Bc. Brožková Markéta

Překlady a tlumočení z a do německého jazyka - obecné i odborné. Dlouholeté zkušenosti s překlady a tlumočením odborné technické a obchodní němčiny.

Zlínský kraj

Zlín

Zlín

Mgr. Budínová Miroslava

Provádím překlady z/do českého a německého jazyka s úředním razítkem (doložkou tlumočníka). Jako překladatel-tlumočník pracuji od r.1994. Vyhotovím překlady vysvědčení, diplomů, certifikátů, obchodních rejstříků, rodných i oddacích listů, právnických dokumentů (smluv) a všech dalších dokumentů, které vyžadují úřední ověření tlumočníka. Pro vážné zájemce i výuka němčiny.

Zlínský kraj

Kroměříž

Kroměříž

Mgr. Hanáková Andrea

Kvalitní překladatelské služby za rozumné ceny: angličtina, ruština, němčina, čeština . Všeobecné i odborné texty včetně korektur. Ceny od 240 Kč za stranu v závislosti na rychlosti, oblasti a délce textů. Vlastním ŽL, jsem členem Jednoty tlumočníků a překladatelů.

Zlínský kraj

Kroměříž

Kroměříž

Mgr. Janoušková Stanislava

Nabízím levné překlady z němčiny do češtiny a naopak. Více než 10 let praxe v překladech a tlumočení ve firmě zaměřené na automobilový průmysl. Každodenní kontakt s německy hovořícími zákazníky a dodavateli. Specializace obchod a strojírenství.

Zlínský kraj

Zlín

Zlín

Kepšta Martin

Provádím obecné a odborné překlady ze a do švédštiny. Cena za NS 300.-. Pokud překlad obsahuje více NS, lze se automaticky domluvit na slevě. Dlouhodobá jazyková praxe ve Švédsku.

Zlínský kraj

Uherské Hradiště

Podolí

Mgr. Kijowska Melania

Nabízím překlady do angličtiny. Specializuji se na obchodní angličtinu, překládám však i texty z oblastí účetnictví, daní, financí, bankovnictví, ekonomie ap. Zaručuji zachování mlčenlivosti o obsahu překladu. Vlastním ŽL a řadu certifikátů. Cena: překlad Aj-Čj 230,-/1 NS, Čj->Aj 250,-/1 NS. Nabízím kvalitné,rychlé překlady do polštiny za přiznivou cenu.Jsem rodilá mluvčí polského jazyka.Odborné zkušenosti,mezi jinými:výuka anglickeho a polského jazyka v České republice,tlumočník během polsko-českého setkání v souvislosti s regionální spoluprací,pravidelné překládání reklamních a jiných odborných textů atd.

Zlínský kraj

Zlín

Zlín

Kopčil Jan

Provádíme překlady z/do množství cizích jazyků. Zajištujeme překlady technické, ekonomické, právní, i překlady se soudním ověřením. Překlady jsou běžně kontrolovány rodilími mluvčími. Zabýváme se i překlady příruček, manuálů a dokumentací. Za odbornost textů si neúčtujeme žádné příplatky. Garantujeme Vám profesionální přístup, smysluplný překlad a včasné zpracování Vašich zakázek.


Reklama

angličtina do ucha Němčina do ucha 1. díl Francouzština do ucha Ruština do ucha

Inzerce překladatelů a tlumočníků

NABÍZÍM PŘEKLAD AJ-ČJ zkušená!

Absolventka VŠ v oboru anglický-německý jazyk nabízí překlady textů AJ-ČJ / ČJ-AJ ... dlouholetá zkušenost s překlady. 100,- / stránku

Překlady AJ/ČJ, ČJ/AJ, FJ/ČJ kvalitně a za rozumnou cenu

Dobrý den, Zajišťuji překlady AJ/ČJ, ČJ/AJ, FJ/ČJ různé obory - překlady webových stránek, auto moto, IT, elektronika, stavebnictví, překlady různých manuálů, ale i překlady z oblasti marketingu, ekonomie a práva. Dovoluji si nabídnout kvalitu a spolehlivost za velice příznivé ceny: Překlad normostrana z ČJ

překlady chorvatštiny

Nabízíme překladatelské a tlumočnické služby do srbštiny, chorvatštiny,bosenštiny. Tým až 4 překladatelů-možnost přeložit až 40 stran denně. Cena již od 220,-Kč za normostranu. Vyhotovení překladu možno i expres do jedné hodiny/normostrana.Tlumočení již za 350,-Kč/h.Praxe s překladatelstvím a tlumočnictvím již více