Navigace: Úvod > Zlínský kraj

Překlady a překladatelé: Zlínský kraj

Zlínský kraj

Vsetín

Loučka

Bambušek Zbyněk

Tlumočení a překlady cizích jazyků Kvalitní, rychlé a levné služby

Zlínský kraj

Uherské Hradiště

Polešovice

PhDr. Mgr. Mgr. Mgr. Bílková Jana Ph.D.

Tlumočení z/do jazyků: italština, němčina a španělština (oboustranné, konsekutivní, doprovodné a informativní). Po domluvě Celá ČR i zahraničí.

Zlínský kraj

Kroměříž

Kroměříž

Ing. Borský Miroslav

Jsem překladatelem z anglického do českého jazyka se zaměřením na software, nápovědu k programům, uživatelské příručky, hardwarovou dokumentaci a na překlady, které se týkají podnikových informačních systémů (ERP).

Zlínský kraj

Kroměříž

Kroměříž

Mgr. Bráník Petr

Úřední, tj. ověřené překlady s kulatým razítkem (např. vysvědčení, rodné listy, oddací listy, potvrzení, atd.)       Upozornění: tyto překlady se svazují s originálem nebo s ověřenou kopií! Překlady odborných textů (smlouvy, software, technická dokumentace – strojírenství, stavebnictví, atd.) Tlumočení Expresní překlady Ostatní služby výuka cizích jazyků pro podniky jazykové konzultace

Zlínský kraj

Vsetín

Valašské Meziříčí

Bc. Brožková Markéta

Překlady a tlumočení z a do německého jazyka - obecné i odborné. Dlouholeté zkušenosti s překlady a tlumočením odborné technické a obchodní němčiny.

Zlínský kraj

Zlín

Zlín

Mgr. Budínová Miroslava

Provádím překlady z/do českého a německého jazyka s úředním razítkem (doložkou tlumočníka). Jako překladatel-tlumočník pracuji od r.1994. Vyhotovím překlady vysvědčení, diplomů, certifikátů, obchodních rejstříků, rodných i oddacích listů, právnických dokumentů (smluv) a všech dalších dokumentů, které vyžadují úřední ověření tlumočníka. Pro vážné zájemce i výuka němčiny.

Zlínský kraj

Kroměříž

Kroměříž

Mgr. Hanáková Andrea

Kvalitní překladatelské služby za rozumné ceny: angličtina, ruština, němčina, čeština . Všeobecné i odborné texty včetně korektur. Ceny od 240 Kč za stranu v závislosti na rychlosti, oblasti a délce textů. Vlastním ŽL, jsem členem Jednoty tlumočníků a překladatelů.

Zlínský kraj

Kroměříž

Kroměříž

Mgr. Janoušková Stanislava

Nabízím levné překlady z němčiny do češtiny a naopak. Více než 10 let praxe v překladech a tlumočení ve firmě zaměřené na automobilový průmysl. Každodenní kontakt s německy hovořícími zákazníky a dodavateli. Specializace obchod a strojírenství.

Zlínský kraj

Zlín

Zlín

Kepšta Martin

Provádím obecné a odborné překlady ze a do švédštiny. Cena za NS 300.-. Pokud překlad obsahuje více NS, lze se automaticky domluvit na slevě. Dlouhodobá jazyková praxe ve Švédsku.

Zlínský kraj

Uherské Hradiště

Podolí

Mgr. Kijowska Melania

Jsme mala rodinná firma, nabízíme kvalitní, rychlé překlady do polštiny,  angličtiny a němčiny za příznivou cenu. Jsme rodilí mluvčí polského jazyka, působíme v Česku 9 let.  Melania: Specializuji se na obchodní angličtinu, překládám však i texty z oblastí účetnictví, daní, financí, bankovnictví, ekonomie ap. Zaručuji zachování mlčenlivosti o obsahu překladu. Vlastním ŽL. Cena: překlad Čj->Pl od 280,-/1 NS, Aj-Čj od 290,-/1 NS, Čj->Aj 280,-/1 NS, Aj->Pl od 260,-/1 NS, Pl->Aj od 290,-/1 NS. Odborné zkušenosti, mezi jinými: výuka anglického a polského jazyka v České republice, tlumočník během polsko-českého setkání v souvislosti s regionální spoluprací,  tlumočník polských filmu v rámci festivalu filmu Zlín 2014.   Maria: Překládám hlavně s ...

Zlínský kraj

Zlín

Zlín

Kopčil Jan

Provádíme překlady z/do množství cizích jazyků. Zajištujeme překlady technické, ekonomické, právní, i překlady se soudním ověřením. Překlady jsou běžně kontrolovány rodilími mluvčími. Zabýváme se i překlady příruček, manuálů a dokumentací. Za odbornost textů si neúčtujeme žádné příplatky. Garantujeme Vám profesionální přístup, smysluplný překlad a včasné zpracování Vašich zakázek.


Reklama

angličtina do ucha Němčina do ucha 1. díl Francouzština do ucha Ruština do ucha

Inzerce překladatelů a tlumočníků

  dodávka úvěr mezi zvláště do 48 hodin

Chcete versare získat úvěr ze slepé uličky, která  způsobí, že banky tím, že odmítnutí vaší žádosti i fascicoli  kreditní .Můžete chtějí těžit z  úvěr na realizaci projektu; Take Your  činností; Výstavba domů vašich; pronájem nebo  byt; Nákup domu Etc ..  Kreditní - Úspory - Vzájemné disporre

Překlady - Angličtina - Nejlevněji - 100Kč/NS

Potřebujete přeložit text a nechcete zaplatit horentní sumy překladatelským agenturám? Kontaktujte mě pro zaslání cenové nabídky či ukázek mých prací. Nabízím překlady z/do angličtiny za nejpříznivější poměr ceny/kvality na trhu při zachování profesionální kvality. Rychlé jednání, kvalita a zachovávání formátovaní

Překladatelský servis ANGLIČTINA - RYCHLE A KVALITNĚ !!!

Nabízím velmi rychlé a velice KVALITNÍ zpracování překladů z/do ANGLIČTINY. Pracuji i o VÍKENDECH! Cena 100 Kč za normostránku (jak aktivní, tak pasivní překlad). Slevy 53% na všechny typy překladů. Neváhejte a využijte současné akční nabídky. Těším se na případnou