Navigace: Úvod > Ústecký kraj

Překlady a překladatelé: Ústecký kraj

Ústecký kraj

Děčín

Děčín

Čábelková Ivana

Nabízím překlady a konsekutivní tlumočení z německého do českého jazyka a naopak.

Ústecký kraj

Chomutov

Chomutov

Mgr. Cibochová Jarmila

Soudní tlumočník NJ , registrace u KS Ústí n.L., diplomovaný překladatel, člen Komory soudních tlumočníků ČR Nabídka: Tlumočení soudní i mimosoudní, konsekutivní, simultánní - jednání, konference, semináře, soudy, notářství, firemní akce. Překlady z a do němčiny - počítačové zpracování, soudní ověření. Překlady soudní, technické, právnické, osobní dokumenty, odborné listiny. Přezkušování a ověřování znalostí JN uchazečů pro ÚP v ČR. Praxe: hostující docent Univerzity M. Luthera Halle-Wittenberg, Německo středoškolská profesorka překlady pro soudy a notářství, ministerstva, instituce a firmy Vzdělání:      univerzitní - germanistika-bohemistika SÚT - 2 státní zkouška z psaní strojem a techniky admin.

Ústecký kraj

Ústí nad Labem

Ústí n.L.

Mgr. Hujová Šárka

Nabízím kvalitní překlady z/do německého jazyka, včetně soudně ověřených překladů (jsem v seznamu soudních tlumočníků od r. 2001). Mám zkušenosti s překlady úředních dokumentů, odborných textů, webových stránek... Zároveň nabízím výuku NJ a AJ pro jednotlivce, skupinky i firmy, různé úrovně znalosti. Desetilatá zkušenost.

Ústecký kraj

Chomutov

Chomutov

Mgr. Jeníčková Iva

Překlady a tlumočení z/do angličtiny.

Ústecký kraj

Děčín

Děčín

Jeriová Jana

Dobrý den byla jsem rok v Německu, německý jazyk ovládám na úrovni B2. Mám B2 certifikát od Goethe Institutu. Překládám texty z němčiny do češtiny - obecné texty.  Nejsem profesionální překladatelka.  ceny: 200/NS               

Ústecký kraj

Děčín

Děčín 5

Ing. Kotva Pavel

Nabízíme překlady odborných textů z německého a anglického jazyka, zkušenosti s překlady máme po dobu více než 30 let.


Reklama

angličtina do ucha Němčina do ucha 1. díl Francouzština do ucha Ruština do ucha

Inzerce překladatelů a tlumočníků

Překlad technické dokumentace (NJ - ČJ)

Přeložím jakoukoliv technickou dokumentaci z němčiny do češtiny. Cena od Kč 100,- za normostranu. V případě zájmu mi zašlete příslušný text e-mailem (emhameli@post.cz), obratem Vám sdělím cenu a termín dodání. Garantuji kvalitu překladu (studium na Univerzitě Vídeň, Rakousko).

Bohemian Dragomans Lts - překladatel a tlumočník, překládání a tlumočení

Váš kompetentní partner na všechny otázky které se týkají tématu jazyky. Vedle překládání a tlumočení různých specializovaných oborů do více jak 140 světových jazyků.

NABÍZÍM PŘEKLADY A TLUMOČENÍ

Nabízím překlady a tlumočení z/do francouzského jazyka, popř. doučování. Státní zkoušku mám, stejně jako několikaletou praxi. Cena dohodou dle vaší poptávky