Navigace: Úvod > Praha

Překlady a překladatelé: Praha

Praha

Hlavní město Praha

Praha 4

Bc. Axmanová Eva

Písemné překlady z ruštiny do češtiny a z češtiny do ruštiny. Písemné překlady z angličtiny, němčiny, italštiny do ruštiny. Rodilý mluvčí ruského jazyka. Soudní překlady do ruštiny. Tlumočení po celém území České republiky. RJ-ČJ-RJ. Expresní překlady do 24 hodin.

Praha

Hlavní město Praha

Praha

Beránková Anna

Nabízím překlady z/do francouzského jazyka. FFUK, praxe

Praha

Hlavní město Praha

Praha 3

Mgr. Bialkovich Veranika

Tlumočnické a překladatelské služby, výuka: běloruština, ruština, čeština, slovenština, chorvatština, makedonština, srbština.


Reklama

angličtina do ucha Němčina do ucha 1. díl Francouzština do ucha Ruština do ucha

Inzerce překladatelů a tlumočníků

Překlady AJ-ČJ, ČJ-AJ

Překládám z angličtiny do češtiny a naopak. Cena překladu závisí na odbornosti textu. Překládám internetové stránky, smlouvy (smlouvy pouze z AJ do ČJ), návody apod. Certifikát FCE, nyní se připravuji na CAE. Zkušenosti s překlady. Na níže uvedeném e-mailu poskytnu více

překlady AJ/NJ

nabízím překlady z/do anglického a německého jazyka. Mám vystudovaného Bc. obor AJ/NJ na FF ZČU, překladatelství a tlumočnictví v rámci studia. cena za překlad 150 kč/normostrana. mám zkušenosti s technickým i všešobecným překladem i překladem internetových stránek.

Překlady z čj do aj, i SOUDNÍ RAZÍTKO

Zkušená překladatelka nabízí překlady z čj do angličtiny, specializuji se na obory jako je právo, ekonomie, obch. korespondence, marketing a jiné. Profesionální přístup, vysoká kvalita téměř na úrovni rodilého mluvčího, mlčenlivost. Kvalifikace: 10 let pracovně v Londýně, VŠ v