Navigace: Úvod > Plzeňský kraj

Překlady a překladatelé: Plzeňský kraj

Plzeňský kraj

Plzeň-město

Plzeň

Borova Hana MA

Překlady a tlumočení z a do angličtiny a nizozemštiny (holandštiny, vlámštiny) i se soudním ověřením.   Překlady běžné, soudní, obchodní i odborné (dle oboru a možnosti konzultací).   Úřední dokumenty (rodné a oddací listy, vysvědčení, diplomy, výpisy z trestních a obchodních rejstříků, nejrůznější potvrzení), smlouvy, stanovy, turistické brožurky, návody na použití, pozvánky, nabídky atd. Tlumočení obchodních jednání, školení zaměstnanců, auditů, porad, návštěv u notáře, svateb, výročních akcí, valných hromad apod.             

Plzeňský kraj

Plzeň-město

Plzeň

Bc. Brožová Soňa

Nabízím překladatelské a tlumočnické služby z/do německého jazyka. Dlouholetá zkušenost. Kvalita, rychlost, rozumná cena. 

Plzeňský kraj

Plzeň-město

Plzen

Mgr. Ing. Bujakowski Aleksander

Rychlé a kvalitní překlady : čeština, slovenština, polština na libovolná témata: politická, ekonomická, právnícká, technická atd. Překlady: 1 normostrána (1800 znaků včetně mezer) základní cena je 200 Kč a DPH, podle domluvy, v závislosti na rychlosti a délce textů. Rodilý mluvčí PJ. objednávky : preklady.cz.pl@seznam.cz 

Plzeňský kraj

Plzeň-město

Plzeň

Mgr. Chalupová Marie

Překlady z/do ruštiny a ukrajinštiny.Vyučování ruského a ukrajinského jazyka.Soudní tlumočení a překlady.

Plzeňský kraj

Plzeň-město

Plzeň

Ettler Vojtěch

 V případě zájmu o mé služby prosím navštivte mé webové stránky na adrese http://ettlang.cz, kde naleznete další potřebné informace.

Plzeňský kraj

Klatovy

Sušice

Hlušičková Anna

Nabízím výuku, tlumočení, překlady Nj. Zahraniční pobyty, jazykové certifikáty, VŠ, praxe samozřejmostí. Individuální přístup. Sušice a blízké okolí. Pro více info mě kotaktujte.

Plzeňský kraj

Plzeň-město

Plzeň

Mgr. Jansa Eva

Provádím tlumočení z/do němčiny a angličtiny a vyučuji němčinu, angličtinu a francouzštinu (pedagogické vzdělání, Evropské jazykové portfolio).

Plzeňský kraj

Plzeň-sever

Plasy

Ing. Kaas Pavel

  Mými hlavními pracovními jazyky jsou angličtina a francouzština. Dále pasivně pracuji se všemi běžnými germánskými, románskými a slovanskými jazyky. Výrazně upřednostňuji překlady do češtiny, protože skutečně profesionálním překladem je podle mého názoru pouze překlad do překladatelovy mateřštiny. Překládám všechny běžné technické, přírodovědné a ekonomické obory. Z CAT nástrojů jsem zatím využíval pouze WordFast a TRANSIT, případně vlastní softwarové nástroje klientů, rozhodně se však nebráním dalšímu rozšiřování obzorů.

Plzeňský kraj

Plzeň-město

Plzeň

Bc. Kušnír Pavel

Nabízím kvalitní překlady ze španělského jazyka do jazyka českého. Žiji ve Španělsku již 10 let, i jsem zde studoval vysokou školu (Universidad de Las Palmas de Gran Canaria) a další kurzy. Moje znalosti nejsou tedy pouze teoretické, ale i z každodenního života a používání jazyka s rodilými mluvčími.  Mimo překlady mohu nabídnout i konsekutivní tlumočení na ostrově Gran Canaria, nebo s proplacením cestovních výdajů i na pevninském Španělsku nebo jinde.       


Reklama

angličtina do ucha Němčina do ucha 1. díl Francouzština do ucha Ruština do ucha

Inzerce překladatelů a tlumočníků

Překlady do i z AJ

Jsem studentkou magisterského studia AJ a nbízím precizní a rychlou překladatelskou práci. Intenzivně spolupracuji s rodilým mluvčím a zaručuji 100% korektí překlady z i do AJ. Rychle a pečlivě přeložím smlouvy, životopisy, internetové stránky, a jiné texty všeho druhu:

editace ruských textů a opravdu kvalitní překlady do ruštiny

dobrý den, vážení! jsem rodilý mluvčí a je opravdu znám ruský jazyk na 1+. mohu překládat pro Vás texty do ruštiny. moje cena - 100 kč za 1 NS (při velkém počtu stránek udělám slevu). jsem jíž 8 let bydlím v ČR a

Rodila mluvci zijici 15 let v Nemecku

Nabizim preklady z nemciny do cestiny a opacne, preklady webovych stranek, osobnich dopisu urednich dokladu atd.