Navigace: Úvod > Plzeňský kraj

Překlady a překladatelé: Plzeňský kraj

Plzeňský kraj

Plzeň-město

Plzeň

Borova Hana MA

Překlady a tlumočení z a do angličtiny a nizozemštiny (holandštiny, vlámštiny) i se soudním ověřením.   Překlady běžné, soudní, obchodní i odborné (dle oboru a možnosti konzultací).   Úřední dokumenty (rodné a oddací listy, vysvědčení, diplomy, výpisy z trestních a obchodních rejstříků, nejrůznější potvrzení), smlouvy, stanovy, turistické brožurky, návody na použití, pozvánky, nabídky atd. Tlumočení obchodních jednání, školení zaměstnanců, auditů, porad, návštěv u notáře, svateb, výročních akcí, valných hromad apod.             

Plzeňský kraj

Plzeň-město

Plzeň

Bc. Brožová Soňa

Nabízím překladatelské a tlumočnické služby z/do německého jazyka. Dlouholetá zkušenost. Kvalita, rychlost, rozumná cena. 

Plzeňský kraj

Plzeň-město

Plzen

Mgr. Ing. Bujakowski Aleksander

Rychlé a kvalitní překlady : čeština, slovenština, polština na libovolná témata: politická, ekonomická, právnícká, technická atd. Překlady: 1 normostrána (1800 znaků včetně mezer) základní cena je 200 Kč a DPH, podle domluvy, v závislosti na rychlosti a délce textů. Rodilý mluvčí PJ. objednávky : preklady.cz.pl@seznam.cz 

Plzeňský kraj

Plzeň-město

Plzeň

Mgr. Chalupová Marie

Překlady z/do ruštiny a ukrajinštiny.Vyučování ruského a ukrajinského jazyka.Soudní tlumočení a překlady.

Plzeňský kraj

Plzeň-město

Plzeň

Ettler Vojtěch

 V případě zájmu o mé služby prosím navštivte mé webové stránky na adrese http://ettlang.cz, kde naleznete další potřebné informace.

Plzeňský kraj

Klatovy

Sušice

Hlušičková Anna

Nabízím výuku, tlumočení, překlady Nj. Zahraniční pobyty, jazykové certifikáty, VŠ, praxe samozřejmostí. Individuální přístup. Sušice a blízké okolí. Pro více info mě kotaktujte.

Plzeňský kraj

Plzeň-město

Plzeň

Mgr. Jansa Eva

Provádím tlumočení z/do němčiny a angličtiny a vyučuji němčinu, angličtinu a francouzštinu (pedagogické vzdělání, Evropské jazykové portfolio).

Plzeňský kraj

Plzeň-sever

Plasy

Ing. Kaas Pavel

  Mými hlavními pracovními jazyky jsou angličtina a francouzština. Dále pasivně pracuji se všemi běžnými germánskými, románskými a slovanskými jazyky. Výrazně upřednostňuji překlady do češtiny, protože skutečně profesionálním překladem je podle mého názoru pouze překlad do překladatelovy mateřštiny. Překládám všechny běžné technické, přírodovědné a ekonomické obory. Z CAT nástrojů jsem zatím využíval pouze WordFast a TRANSIT, případně vlastní softwarové nástroje klientů, rozhodně se však nebráním dalšímu rozšiřování obzorů.

Plzeňský kraj

Plzeň-město

Plzeň

Bc. Kušnír Pavel

Nabízím kvalitní překlady ze španělského jazyka do jazyka českého. Žiji ve Španělsku již 10 let, i jsem zde studoval vysokou školu (Universidad de Las Palmas de Gran Canaria) a další kurzy. Moje znalosti nejsou tedy pouze teoretické, ale i z každodenního života a používání jazyka s rodilými mluvčími.  Mimo překlady mohu nabídnout i konsekutivní tlumočení na ostrově Gran Canaria, nebo s proplacením cestovních výdajů i na pevninském Španělsku nebo jinde.       


Reklama

angličtina do ucha Němčina do ucha 1. díl Francouzština do ucha Ruština do ucha

Inzerce překladatelů a tlumočníků

Levné překlady při dlouhodobé spolupráci - ANGLIČTINA

Mám řadu zkušeností s překládáním diplomových prací a webových stránek a vedl jsem prázdninový jazykový kurz.

Preklady nemcina - cestina ; cestina - nemcina

Nabízím preklady nemcina - cestina; cestina - nemcina. Nemcinu jsem po maturite v Cz studovala nekolik let na Volkshochschule v Nemecku. Studium jsem zakoncila u Goethe Instutit s KDS Kleines Deutsches Sprachdiplom, coz je celosvetove uznávaný jazykový diplom. Mám zkusenosti

  dodávka úvěr mezi zvláště do 48 hodin

Chcete versare získat úvěr ze slepé uličky, která  způsobí, že banky tím, že odmítnutí vaší žádosti i fascicoli  kreditní .Můžete chtějí těžit z  úvěr na realizaci projektu; Take Your  činností; Výstavba domů vašich; pronájem nebo  byt; Nákup domu Etc ..  Kreditní - Úspory - Vzájemné disporre