Navigace: Úvod > Partneři

Partneři

Nabídky produktů a služeb partnerských webů a firem.

Jazykové kurzy angličtiny, němčiny, italštiny a dalších světových jazyků

Chcete se domluvit anglicky, německy, italsky? Potřebujete francouzštinu, ruštinu nebo španělštinu ve svém zaměstnání? Angličtina a další cizí jazyky lze studovat v různých úrovních pokročilosti na jazykových školách v celé ČR. Nemáte-li dostatek času pro návštěvu kurzů angličtiny, využijte výukových programů angličtiny pro samouky nebo studujte angličtinu online. Pokud Vás zajímá němčina, ruština, italština, francouzština nebo španělština, pak také Vám poslouží náš katalog jazykových kurzů a jazykový software k domácímu samostudiu.

Elektronické kapesní překladače a čtečky knih

Užitečnými průvodci na cesty do zahraničí jsou elektronické kapesní překladače s bohatou slovní zásobou. Překladače obsahují obousměrné elektronické slovníky s namluvenou výslovností tisíců slovíček a konverzačních frází. Mobilní kapesní překladače jsou vybaveny výukovým software a gramatickými příručkami, proto se dobře hodí i k výuce cizích jazyků. Stejnou funkci mají čtečky knih, které pojmou na tisíce elekronických knih a studijních materiálů. Veškerý sortiment kapesních překladačů a čteček knih naleznete na www.edulink.cz.

Lingva - jazyková škola
Jazyková škola Lingva - Hradec Králové, Chrudim, Rychnov nad Kněžnou, kurzy angličtiny, němčiny, španělštiny, francouzštiny, ruštiny, italštiny. Individuální výuka, firemní výuka, angličtina pro děti, čeština pro cizince, zkoušky FCE,CAE

Cizojazyčné knihy umožní dětem učit se zabávnou formou cizím jazykům již od šesti let.

Kurzy angličtiny (v jazykové škole EMPIRE)

Daňové přiznání - formuláře 2011/2012Reklama

angličtina do ucha Němčina do ucha 1. díl Francouzština do ucha Ruština do ucha

Inzerce překladatelů a tlumočníků

svedectvo o tom, ako som dostal moju pôžicku

svedectvo o tom, ako som dostal moju pôžicku Dobrý den, jsem Maria Hooks, žijící v Texasu, USA. V tuto chvíli jsem vdova se ctyrmi detmi a v kvetnu 2014 jsem se dostala do financní situace a musel jsem refinancovat a platit

Nabízím Italský, nebo Anglický překlad.

Nabízím kvalitní překlad z Italštiny, nebo z Angličtiny do Češtiny (a naopak). Italština a čestina jsou mým rodným jazykem, angličtinu ovládám plynule bez jakýchkoliv problémů. Mám letitou praxi v technickém oboru, kde uplatňuji všechny výše zmíněné jazyky.

Překlady angličtina, francouzština atd..

Nabízím překlady z angličtiny do portugalštiny, francouzštiny a španělštiny a opačně. Případně vypomůžu jakýmkoliv způsobem s prací v těchto jazycích.