Navigace: Úvod > Pardubický kraj

Překlady a překladatelé: Pardubický kraj

Pardubický kraj

Pardubice

Chroustovice

Andersonová Šárka Cert EYP (Open)

Dobry den, Jmenuji se Sarka Andersonova a ziji dlouhodobe ve Velke Britanii.  S manzelem jsme take zili a vyucovali v Ceske Republice po dobu naseho pobytu. Nabizim preklad z AJ do CJ a z CJ do AJ, take korektury.  Vyuka Anglictiny Online pres Skype. Vyuka Anglictiny v primorskem turistickem mestecku Exmouth - jednotlivci, skupinky, obchodni specializace, vseobecna anglictina. ***Dlouhodobe zkusenosti***Profesionalita***Rozumna Cena***

Pardubický kraj

Pardubice

Pardubice

Bc. Caklová Eva

Nabízím překlady čeština-španělština. Velký důraz je kladen na kvalitu - překlady vznikají za spolupráce překladatele a rodilého mluvčího. Získáte tak vždy překlad, který bude dobře srozumitelný pro Vaše klienty a zároveň bez gramatických a stylistických chyb. Specializujeme se na lokalizaci webových stránek, ekonomické překlady a překlady z cestovního ruchu. Korektura rodilým mluvčím součástí všech překladů!

Pardubický kraj

Svitavy

Polička

Bc. Houdek Ondřej

Jsem vysokoškolsky vzdělaný překladatel v lingvistickém oboru nabízí překlady z angličtiny do češtiny a naopak. Jsem držitelem certifikátu CAE a pracuji s profesionálním překladatelským softwarem Trados (profesionální zpracování, zachování formátování). Mám značné zkušenosti s překlady z mnoha oborů (ekonomie, obchodní korespondence, technika, software-hardware, lékařství, próza, sport, odborné publikace...). Cena vždy dohodou! Poskytuji slevy z rozsahu. Vždy jsem ochoten vyjít zadavateli vstříc jeho finančním možnostem.

Pardubický kraj

Chrudim

Chrudim

Ing. Kočí Zdeňka

Již dvacet let působím jako překladatelka-tlumočnice italského jazyka na volné noze. Specializuji se především na technické obory. Provádím soudně ověřené překlady.


Reklama

angličtina do ucha Němčina do ucha 1. díl Francouzština do ucha Ruština do ucha

Inzerce překladatelů a tlumočníků

Korektury českých textů

Levně provedu korektury českých textů.

Překlady všech světových jazyků

V oboru podnikám od roku 1992, vysoká flexibilita, kvalitní spolupracovníci, rozumné cen.

PŘEKLADY Z ČJ DO PJ A OBRÁCENĚ

Nabízím překlady z polštiny do češtiny a obráceně. Překlady textů ze všech oborů se specializací na texty běžné, obchodní a technické. Nabízím také korekturu provedenou rodilým mluvčím. Příznivé ceny a možnost objednávky online. V případě Vašeho zájmu neváhejte kontaktovat. emilia.pruss@gmail.com