Navigace: Úvod > Olomoucký kraj

Překlady a překladatelé: Olomoucký kraj

Olomoucký kraj

Olomouc

Olomouc

Běhalová Martina

Nabízím kvalitní překlad zejména v oblasti kultury a literatury. Orientuji se také na překladatelství článků a recenzí s tematikou výstav, hudby, knih. Není problém překládat tematiku jinou:)

Olomoucký kraj

Olomouc

Olomouc

Glavanová Vostřelová Eva

Tlumočení a překlady v oblasti technické italštiny

Olomoucký kraj

Prostějov

Prostějov

Mgr. Grigová Marie

 Nabízím překlady a tlumočení z polštiny a do polštiny na profesionální úrovni. Jsem absolventkou polonistiky a romanistiky na FF UP Olomouc. Více než 15 let překládám, tlumočím a vyučovala jsem odborné překladatelské a tlumočnické disciplíny na FF UP. Věnuji se rovněž výuce polského jazyka pro firmy i soukromé osoby. Překládám rovněž z francouzštiny.

Olomoucký kraj

Šumperk

Šumperk

Havičková Olga

Překlady a tlumočení více než 50 jazyků bez obav z nekvalitního výsledku. Automaticky vám poskytneme slevu 11% na první zakázku při překladu z nebo do angličtiny a němčiny (jednu normostranu textu přeložíme už za 239 Kč + DPH). Rádi se pochlubíme referencemi z řad největších společností v ČR i celosvětově: Hyundai, Škoda, Staropramen, Mattoni a další.

Olomoucký kraj

Šumperk

Brníčko

Mgr. Hrochová Blanka

Nabízím překlady z nizozemštiny - holandštiny, vlámštiny - němčiny a italštiny i naopak, soudní překlady s kulatým razítkem němčiny a italštiny a kompletní tlumočnické služby v německém jazyce.

Olomoucký kraj

Prostějov

Držovice

Mgr. Janůjová Elke

Nabízím překlady a tlumočení z němčiny do češtiny a obráceně, včetně razítka soudního tlumočníka.


Reklama

angličtina do ucha Němčina do ucha 1. díl Francouzština do ucha Ruština do ucha

Inzerce překladatelů a tlumočníků

Překlady a tlumočení NJ, soudní

Nabízím překlady a tlumočení z/do NJ, včetně možnosti ověření soudního tlumočníka, specializace technika, právo, ekonomika, jezdecký sport

Tlumočení NJ (rodilý mluvčí)

Nabízím tlumočení v NJ při obchodním jednáních jak v České republice, tak v německy mluvících zemích. NJ jazyk na úrovni rodilého mluvčího - pobyt v Rakousku 25 let. Nabízím preciznost, profesionalitu, flexibilitu a férové jednání. Cena dohodou. Děkuji za nabídky.

Překlad a korektura ČJ-AJ-PJ

Nabízím překlad mezi českým a anglickým jazykem a překlad netechnických textů z polského jazyka. Mám zkušenosti jako korektorka v jazykové agentuře a amatérská překladatelka. Vlastním vysokoškolský diplom z anglického jazyka. Jsem česká a polská rodilá mluvčí, aktivně ovládám slovenský jazyk.