Navigace: Úvod > Olomoucký kraj

Překlady a překladatelé: Olomoucký kraj

Olomoucký kraj

Olomouc

Olomouc

Běhalová Martina

Nabízím kvalitní překlad zejména v oblasti kultury a literatury. Orientuji se také na překladatelství článků a recenzí s tematikou výstav, hudby, knih. Není problém překládat tematiku jinou:)

Olomoucký kraj

Olomouc

Olomouc

Glavanová Vostřelová Eva

Tlumočení a překlady v oblasti technické italštiny

Olomoucký kraj

Prostějov

Prostějov

Mgr. Grigová Marie

 Nabízím překlady a tlumočení z polštiny a do polštiny na profesionální úrovni. Jsem absolventkou polonistiky a romanistiky na FF UP Olomouc. Více než 15 let překládám, tlumočím a vyučovala jsem odborné překladatelské a tlumočnické disciplíny na FF UP. Věnuji se rovněž výuce polského jazyka pro firmy i soukromé osoby. Překládám rovněž z francouzštiny.

Olomoucký kraj

Šumperk

Šumperk

Havičková Olga

Překlady a tlumočení více než 50 jazyků bez obav z nekvalitního výsledku. Automaticky vám poskytneme slevu 11% na první zakázku při překladu z nebo do angličtiny a němčiny (jednu normostranu textu přeložíme už za 239 Kč + DPH). Rádi se pochlubíme referencemi z řad největších společností v ČR i celosvětově: Hyundai, Škoda, Staropramen, Mattoni a další.

Olomoucký kraj

Šumperk

Brníčko

Mgr. Hrochová Blanka

Nabízím překlady z nizozemštiny - holandštiny, vlámštiny - němčiny a italštiny i naopak, soudní překlady s kulatým razítkem němčiny a italštiny a kompletní tlumočnické služby v německém jazyce.

Olomoucký kraj

Prostějov

Držovice

Mgr. Janůjová Elke

Nabízím překlady a tlumočení z němčiny do češtiny a obráceně, včetně razítka soudního tlumočníka.


Reklama

angličtina do ucha Němčina do ucha 1. díl Francouzština do ucha Ruština do ucha

Inzerce překladatelů a tlumočníků

Portugalština a španělština překlady

Nabízím kvalitní překlady z/do portugalštiny( brazilské) a španělštiny. Znalost jazyka téměř na úrovni rodilého mluvčího po dlouhodobém pobytu v zahraničí, mám již zkušenosti s překlady i konsekutivním tlumočením. Znalosti zejména z oblasti přírodních věd.

polština - čeština

Nabízím překlady textů různého zaměření z polského jazyka do českého v ceně 150 Kč za normostranu.

Polština - překlady, tlumočení a výuka

Samostatně výdělečně činná polská bohemistka a doktorandka na UK v Praze nabízí profesionální překlady z češtiny do polštiny a naopak, tlumočení (konsekutivní a simultánní), jazykové korektury a také výuku polštiny a češtiny pro cizince (v závislosti na Vašich potřebách standardní,