Navigace: Úvod > Olomoucký kraj

Překlady a překladatelé: Olomoucký kraj

Olomoucký kraj

Olomouc

Olomouc

Běhalová Martina

Nabízím kvalitní překlad zejména v oblasti kultury a literatury. Orientuji se také na překladatelství článků a recenzí s tematikou výstav, hudby, knih. Není problém překládat tematiku jinou:)

Olomoucký kraj

Olomouc

Olomouc

Glavanová Vostřelová Eva

Tlumočení a překlady v oblasti technické italštiny

Olomoucký kraj

Prostějov

Prostějov

Mgr. Grigová Marie

 Nabízím překlady a tlumočení z polštiny a do polštiny na profesionální úrovni. Jsem absolventkou polonistiky a romanistiky na FF UP Olomouc. Více než 15 let překládám, tlumočím a vyučovala jsem odborné překladatelské a tlumočnické disciplíny na FF UP. Věnuji se rovněž výuce polského jazyka pro firmy i soukromé osoby. Překládám rovněž z francouzštiny.

Olomoucký kraj

Šumperk

Šumperk

Havičková Olga

Překlady a tlumočení více než 50 jazyků bez obav z nekvalitního výsledku. Automaticky vám poskytneme slevu 11% na první zakázku při překladu z nebo do angličtiny a němčiny (jednu normostranu textu přeložíme už za 239 Kč + DPH). Rádi se pochlubíme referencemi z řad největších společností v ČR i celosvětově: Hyundai, Škoda, Staropramen, Mattoni a další.

Olomoucký kraj

Šumperk

Brníčko

Mgr. Hrochová Blanka

Nabízím překlady z nizozemštiny - holandštiny, vlámštiny - němčiny a italštiny i naopak, soudní překlady s kulatým razítkem němčiny a italštiny a kompletní tlumočnické služby v německém jazyce.

Olomoucký kraj

Prostějov

Držovice

Mgr. Janůjová Elke

Nabízím překlady a tlumočení z němčiny do češtiny a obráceně, včetně razítka soudního tlumočníka.


Reklama

angličtina do ucha Němčina do ucha 1. díl Francouzština do ucha Ruština do ucha

Inzerce překladatelů a tlumočníků

Tlumočník anglického jazyka

V rámci profesního zdokonalování hledám nové příležitosti v oblasti tlumočení anglického jazyka na veletrzích, obchodních jednáních i ve výrobních provozech průmyslových firem. Nabízím bohaté zkušenosti v oboru strojírenství, obranného i automobilového průmyslu, flexibilitu, diskrétnost a spolehlivost.

Nabídka překladů

Nabízím překlady z ČJ do AJ a naopak, překlady technických, marketingových i právních textů, překlady manuálů, technických dokumentací, smluv, webových stránek, katalogů.

ŠPIČKOVÝ překlad z čj do aj - RODILÝ MLUVČÍ

Nabízím své služby rodilého překladatele POUZE z češtiny do angličtiny, včetně expresních překladů a korektur. Garantuji špičkový překlad neodborných textů. 13 let pobyt v Londýně a New Yorku, TOEFL, 3 anglické a americké mezinárodní školy, učitelka aj. Cena za NS od 400,-.