Navigace: Úvod > Královéhradecký kraj

Překlady a překladatelé: Královéhradecký kraj

Královéhradecký kraj

Hradec Králové

Hradec Králové

Fischerová Ellen

Nabízím překlady z anglického jazyka do českého, z českého jazyka do anglického. Dále pak z italského jazyka do českého.  Mám zkušenost s překlady i tlumočením z obou jazyků.  Angličtina je součástí mého života již od útlého dětství, italsky jsem se naučila během ročního pobytu v Itálii, kde nyní také žiji.         

Královéhradecký kraj

Jičín

Hořice

RNDr. Helingerová Monika Ph.D.

Nabízím překlady a lokalizace z Aj do Čj. Používám CAT software - SDL Trados Studio 2009 a 2011, Tag Editor, SDLX, Multiterm. Nejvíce překládám texty z oblasti přírodních věd (i vědecké články), IT, elektronika, marketingové a propagační materiály, manuály, příručky, dokumentace, nápovědy, software, webové stránky, bezpečnostní listy.

Královéhradecký kraj

Hradec Králové

Hradec Králové

Jirmanová Radka

Nabízím překladatelské, tlumočnické a lektorské služby z/do italského jazyka na úrovni rodilého  mluvčího s mnohaletou zkušeností v oboru.

Královéhradecký kraj

Trutnov

Trutnov

Bc. Konrád Robert

Překlady technické a obchodní dokumentace z německého a anglického jazyka.

Královéhradecký kraj

Náchod

Nové Město nad Metují

Ing. Langer Pavel

Překlady technických a odborných textů

Královéhradecký kraj

Náchod

Jaroměř

Opělová Lucie

Dovolujeme si Vám nabídnout naše služby v oblasti překladatelské a tlumočnické činnosti. Působíme na trhu již 10 let.

Královéhradecký kraj

Rychnov nad Kněžnou

Rychnov nad Kněžnou

Mgr. Ponocná Petra

Nabízím překlady z anglického jazyka do českého a naopak. Mám dlouholeté zkušenosti s užitím angličtiny jak doma, tak v cizině.

Královéhradecký kraj

Jičín

Jičín

Prokes Pravoslav

Překlady libovolných textů z češtiny do němčiny a vice versa, rychle, za rozumné ceny, díky dlouholetému pobytu v zahraničí i zkušenostem z vlastní překladatelské kanceláře v Německu též kvalitně.


Reklama

angličtina do ucha Němčina do ucha 1. díl Francouzština do ucha Ruština do ucha

Inzerce překladatelů a tlumočníků

Nabízíme překlady z češtiny do italštiny

Italská absolventka magisterského oborů překladatelství češtiny nabízí kvalitní odborné technické překlady z češtiny do italštiny (návody a manuály, webové stránky, technologické instrukce, obchodní podmínk,obchodní korespondence, smlouvy, firemní prezentace atd...). Texty lze zasílat poštou nebo emailem. Cena dohodou ( dle náročnosti,

polština-překlady

Rodilý mluvčí polského jazyka s dlouholetou praxí v oboru překladatelských a tlumočnických služeb nabízí překlady textů a tlumočení.

ANGLICKÉ PŘEKLADY LEVNĚ A KVALITNĚ

+420 604 749 993, preklady.houdek@seznam.cz Hledáte cenově dostupné služby v překladatelství a nechcete platit agenturám za zprostředkování? POTŘEBUJETE PŘELOŽIT SMLOUVU, DIPLOMOVOU PRÁCI, WEB ČI JINÉ? Nabízím pro Vás řešení; zkušený překladatel s několikaletou praxí a odpovídající kvalifikací nabízí překlady