Navigace: Úvod > Jihomoravský kraj

Překlady a překladatelé: Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Brno-město

Brno

Mgr. Anton Pasienka

Profesionální kvalita. Věcná a formální správnost. Všechny běžné datové formáty (Word, PDF, Excel, Power Point atd.). Moderní software na podporu překladu (Trados apod.)

Jihomoravský kraj

Břeclav

Mikulov na Moravě

Mgr. Badelita Flaviu

Rumunština a moldavština - Tlumočení a překlady z českého jazyka do rumunského a moldavského jazyka včetně provedení korektury. Výuka rumunštiny rodilým mluvčím žijícím v ČR z roku 1990. Vlastním ŽL.

Jihomoravský kraj

Brno-město

Brno

Mgr. Běhavá Magda

StudioSpezi - Spezialisté na němčinu (viz: www.studiospezi.cz) Kompletní servis pro vaši firmu: překlady + tlumočení + výuka. Výhodou firemní spolupráce je jednotná terminologie, doprovod do zahraničí, korektury obchodní korespondence, jednání na úřadech, tlumočení po telefonu, výuka skupinová i individuální pro vaše zaměstnance. Překládáme obousměrně obecný i obchodní jazyk. Specializace na obchod a právo, soudní ověření. Malý profesionální tým, rodilí mluvčí, DTP služby. Praxe 10 let v oboru. Kvalita za rozumnou cenu.

Jihomoravský kraj

Brno-město

Brno

Ing. Bělehrad Miloš

Překládám a tlumočím především v oborech: elektrotechnika, informatika, technika obecně. Nepřekládám a nechci tlumočit v oborech: medicína, biologie, chemie, právo Vše podstatné je možno si přečíst na mých internetových stránkách. Nejlépe se cítím v němčině.

Jihomoravský kraj

Vyškov

Vyškov

Ing. Bezděk Milan

Překlady z němčiny, angličtiny a španělštiny.


Reklama

angličtina do ucha Němčina do ucha 1. díl Francouzština do ucha Ruština do ucha

Inzerce překladatelů a tlumočníků

Nabídka práce – lektor německého jazyka

Zajímavá práce na pozici externího lektora německého jazyka v Petrovicích – okres Ústí nad Labem pro dvě skupiny začátečníků od září 2012. Jednalo by se o 4 vyučovací hodiny po 45 minutách v souvislém bloku, který by byl realizován v

překlady a tlumočení

Nabízím překlady textů z anglického jazyka do českého a naopak. Dále nabízím tlumočení svatebního obřadu do anglického jazyka.

Nabídka překladu AJ od 85 Kč/ 1 NS

Nabízím překlady zejm. z AJ do Čj, studuji anglistiku na FF OU v Ostravě