Navigace: Úvod > Jihomoravský kraj

Překlady a překladatelé: Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Brno-město

Brno

Mgr. Anton Pasienka

Profesionální kvalita. Věcná a formální správnost. Všechny běžné datové formáty (Word, PDF, Excel, Power Point atd.). Moderní software na podporu překladu (Trados apod.)

Jihomoravský kraj

Břeclav

Mikulov na Moravě

Mgr. Badelita Flaviu

Rumunština a moldavština - Tlumočení a překlady z českého jazyka do rumunského a moldavského jazyka včetně provedení korektury. Výuka rumunštiny rodilým mluvčím žijícím v ČR z roku 1990. Vlastním ŽL.

Jihomoravský kraj

Brno-město

Brno

Mgr. Běhavá Magda

StudioSpezi - Spezialisté na němčinu (viz: www.studiospezi.cz) Kompletní servis pro vaši firmu: překlady + tlumočení + výuka. Výhodou firemní spolupráce je jednotná terminologie, doprovod do zahraničí, korektury obchodní korespondence, jednání na úřadech, tlumočení po telefonu, výuka skupinová i individuální pro vaše zaměstnance. Překládáme obousměrně obecný i obchodní jazyk. Specializace na obchod a právo, soudní ověření. Malý profesionální tým, rodilí mluvčí, DTP služby. Praxe 10 let v oboru. Kvalita za rozumnou cenu.

Jihomoravský kraj

Brno-město

Brno

Ing. Bělehrad Miloš

Překládám a tlumočím především v oborech: elektrotechnika, informatika, technika obecně. Nepřekládám a nechci tlumočit v oborech: medicína, biologie, chemie, právo Vše podstatné je možno si přečíst na mých internetových stránkách. Nejlépe se cítím v němčině.

Jihomoravský kraj

Vyškov

Vyškov

Ing. Bezděk Milan

Překlady z němčiny, angličtiny a španělštiny.


Reklama

angličtina do ucha Němčina do ucha 1. díl Francouzština do ucha Ruština do ucha

Inzerce překladatelů a tlumočníků

Nabízíme půjčky mezi jednotlivými vážné

Jsem Kathleen Cassand, nabízím své služby připraveni pomoci někdo détresse.Vous mě kontaktovat e-mailem: kathleencassand80@gmail.com Vskutku, nabízím své služby poctivých lidí, kteří jsou v nouzi finanční podpory nebo vytvořit ziskové činnosti nebo lepší zítřek uklidnit s úrokovou sazbou odhaduje na 2%. Chci

Překlady z a do AJ, korektury ČJ i AJ

Potřebujete kvalitní překlad webových stránek, životopisu, brožury, abstraktu k bakalářské práci? Píšete diplomku a nejste si jistí pravopisem? U mě budou vaše texty v dobrých rukou. Kvalifikace: studium překladatelství a tlumočnictví na FF UP, praxe v překladu i tlumočení, dlouhodobé zkušenosti

Překlad pro AJ

Nabízím překladatelskou službu AJ-ČJ a naopak. Překladatelská praxe 2 roky. Překlad odoborných i neodborných textů.