Navigace: Úvod > Jihomoravský kraj

Překlady a překladatelé: Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Brno-město

Brno

Mgr. Anton Pasienka

Profesionální kvalita. Věcná a formální správnost. Všechny běžné datové formáty (Word, PDF, Excel, Power Point atd.). Moderní software na podporu překladu (Trados apod.)

Jihomoravský kraj

Břeclav

Mikulov na Moravě

Mgr. Badelita Flaviu

Rumunština a moldavština - Tlumočení a překlady z českého jazyka do rumunského a moldavského jazyka včetně provedení korektury. Výuka rumunštiny rodilým mluvčím žijícím v ČR z roku 1990. Vlastním ŽL.

Jihomoravský kraj

Brno-město

Brno

Mgr. Běhavá Magda

StudioSpezi - Spezialisté na němčinu (viz: www.studiospezi.cz) Kompletní servis pro vaši firmu: překlady + tlumočení + výuka. Výhodou firemní spolupráce je jednotná terminologie, doprovod do zahraničí, korektury obchodní korespondence, jednání na úřadech, tlumočení po telefonu, výuka skupinová i individuální pro vaše zaměstnance. Překládáme obousměrně obecný i obchodní jazyk. Specializace na obchod a právo, soudní ověření. Malý profesionální tým, rodilí mluvčí, DTP služby. Praxe 10 let v oboru. Kvalita za rozumnou cenu.

Jihomoravský kraj

Brno-město

Brno

Ing. Bělehrad Miloš

Překládám a tlumočím především v oborech: elektrotechnika, informatika, technika obecně. Nepřekládám a nechci tlumočit v oborech: medicína, biologie, chemie, právo Vše podstatné je možno si přečíst na mých internetových stránkách. Nejlépe se cítím v němčině.

Jihomoravský kraj

Vyškov

Vyškov

Ing. Bezděk Milan

Překlady z němčiny, angličtiny a španělštiny.


Reklama

angličtina do ucha Němčina do ucha 1. díl Francouzština do ucha Ruština do ucha

Inzerce překladatelů a tlumočníků

Překlady, tlumočení, výuka, doučování

Nymburk a okolí. Nabízíme profesionální obousměrné překlady, tlumočení, jazykové korektury a odborné stylistické úpravy textů rodilými mluvčími všech typů textů z češtiny do italštiny, němčiny, ruštiny, angličtiny, ukrajinštiny a opačně. Garantujeme spolehlivost, kvalitu a rychlost. Výuka a doučování italštiny, němčiny, ruštiny, angličtiny

Překlady norština, dánština, angličtina

Nabízím překlady AJ-ČJ, ČJ-AJ, NO-ČJ, NO-AJ, DK-ČJ, DK-AJ. Dlouholeté zkušenosti s překlady z/do AJ, titul Mgr. angličtiny, 6 let žiju ve Skandinávii a norštinu/dánštinu používám denně v práci.

Nabízím opravu prací (ČJ) a překlady z AJ do ČJ

Jsem studentka Právnické fakulty a Pedagogické fakulty (ČJ a AJ) Univerzity Palackého v Olomouci a nabízím opravu gramatiky a stylistiky bakalářek, diplomek, seminárek, slohů, korektury knih, atd. v českém jazyce a překlady z anglického jazyka do českého za cenu 150