Navigace: Úvod > Jihočeský kraj

Překlady a překladatelé: Jihočeský kraj

Jihočeský kraj

Jindřichův Hradec

Jindřichův Hradec

ACP Traductera

ACP Traductera poskytuje profesionální překladatelské služby v oblasti medicíny. Vynikáme rychlými a kvalitními překlady do všech jazyků. Zajistíme překlady a tlumočení široké škály jazyků od západo- po středo- a východoevropské jazyky. Vysoká kvalita, přijatelné ceny a úzká spolupráce s každým klientem jsou základními kameny našich profesionálních služeb. Naším nejcennějším aktivem je rozsáhlý tým více než 1000 kvalifiko­vaných a profesionálních překladatelů, tlumočníků, korektorů, odborníků na terminologii, grafiků, IT specialistů a zkušených projektových manažerů, do jejichž rozvoje investujeme nemalé prostředky. Nabízíme zkušenosti s odbornými překlady technických, medicínských, ekonomických, marketingových, ...

Jihočeský kraj

České Budějovice

České Budějovice

Ing. Duřtová Miloslava

ŠPANĚLŠTINA - čeština - ŠPANĚLŠTINA  včetně soudního ověření (soudní tlumočník s kulatým razítkem). Tlumočení i překlady. Rychlá komunikace, spolehlivost, dobrá cena. Text zašlete nejlépe emailem.

Jihočeský kraj

Písek

Písek

Mgr. Dvořáková Klára

Překlady a tlumočení z italštiny do češtiny a obráceně. Soudní tlumočník, razítko. Rychlost, spolehlivost, ochota vyjít vstříc. Zkušenosti z výuky v kurzech, individuálů, tlumočení obchodních jednání, zkušenosti s překlady textů zejména z ČJ do IT. Oblast - Jižní Čechy, možnost dojet i mimo kraj a republiku.

Jihočeský kraj

Strakonice

Strakonice

Ing. Habartová Miroslava

Soudní tlumočník a překladatel němčiny. Nabízím ověřené překlady listin a všech dokladů (vysvědčení, rodné listy, lékařské zprávy, neschopenky, výpisy z rejstříku apod.) Ověřené překlady kupních, pracovních a obchodních  smluv. Překlady technické - manuály, normy, předpisy včetně tlumočení technické němčiny. Tlumočení při úředních a běžných jednáních, notářských zápisech včetně výjezdu do zahraničí. Tlumočení pracovních školení (ve výrobě u strojů apod.). Žádosti o dětské přídavky a nemocenskou do SRN.

Jihočeský kraj

České Budějovice

České Budějovice

Mgr. Kadlec Vladimír

Soustředíme se na práci s následujícími jazyky: angličtina, ukrajinština, ruština.  Naší hlavní činnost představují překlady, ale také jazyková výuka.  Naše specializace: obecné texty (např. dopisy, podnikové propagační materiály), ekonomické a účetní dokumenty, obchodní smlouvy, návody a manuály apod.  Provádíme rovněž jazykové korektury.

Jihočeský kraj

České Budějovice

České Budějovice

Ing. Kastnerová Markéta

Závisí na domluvě, většinou 150 Kč/A4.

Jihočeský kraj

Jindřichův Hradec

Český Krumlov

Mgr. Kozlová Tereza

Nabízíme individuální a skupinové jazykové kurzy pro děti, veřejnost i firmy; přípravné kurzy k jazykovým zkouškám; intenzivní kurzy; překlady; tlumočení. Výuka, překlady a tlumočení angličtiny, němčiny, češtiny pro cizince, ruštiny, francouzštiny, španělštiny, italštiny. Zajistíme komplexní jazykové služby.

Jihočeský kraj

Tábor

Mladá Vožice

Mgr. Kulatá Monika

Nabízím překlady z/do němčiny a portugalštiny ve všech oborech, především překlady technického charakteru, překlady z oboru bankovnictví, ekonomie, kosmetiky a dalších. Pracuji na ŽL, mám dlouholetou praxi.


Reklama

angličtina do ucha Němčina do ucha 1. díl Francouzština do ucha Ruština do ucha

Inzerce překladatelů a tlumočníků

Doučování RJ, UJ

Nabízím doučování ruského jazyka, ukrajinského jazyka, příprava na maturitní zkoušku apod. Výuka RJ, UJ pro začátečníky i pokročilé. Okres Louny, nejlépe Žatec, Postoloprty.

Překlady z AJ a PL do ČJ

Dobrý den, nabízím překlady z angličtiny (certifikát B2) a polštiny (téměř rodilý mluvčí).Obory: zemědělství (studoval jsem agro podnikání), historie a to zejména středověk a Německo v letech 1925-1945, texty zabývající se přírodou, překlad titulků, reklam, obecných textů, manuálů a hudebních

NABÍZÍM PŘEKLADY Z NJ DO ČJ

Zhotovím Vám veškeré překlady z němčiny do češtiny, poradenské služby, kontroly překladů z NJ do ČJ, včetně historické němčiny (kurrent, švabach). Kvalita, přiměřená cena, spolehlivost. Platí pro celou ČR.