Navigace: Úvod > Inzerce > Překlady a tlumočení > Nabídka > PROOREADING & TRANSLATIONS ENGLISH, SPANISH, CZECH

jazykové školy Angličtina - jazykové školy, jazykové kurzy, překlady, inzerce, články, překladatelé

PROOREADING & TRANSLATIONS ENGLISH, SPANISH, CZECH

Are you looking for a reliable and quick proofreading and translating at a reasonable price? (Czech, Spanish, English) Here I am! Do not hesitate to contact me!

Informace o inzerátu

Společnost
Kontaktní osoba Ester Stiborová
Telefon
Mobil
E-mail esther.stiborova@gmail.com
Web
Vloženo 06.10.2015 12:55:24
Zobrazeno 905 x


Reklama

angličtina do ucha Němčina do ucha 1. díl Francouzština do ucha Ruština do ucha

Inzerce překladatelů a tlumočníků

revoluční přijem

Revoluční příjem se spořením Finnet CZ, s. r. o. ve spolupráci se Swiss Gold Chcete se finančně zajistit investováním do zlata a ještě si přitom přivydělat celé ČR, SR? Registrujte se na zkušební 4 dny nebo jen nahlédněte na naše

NABÍZÍM PŘEKLADY Z NJ DO ČJ

Zhotovím Vám veškeré překlady z němčiny do češtiny, poradenské služby, kontroly překladů z NJ do ČJ, včetně historické němčiny (kurrent, švabach). Kvalita, přiměřená cena, spolehlivost. Platí pro celou ČR.

Přeložím texty AJ-ČJ/ČJ-AJ: 100 Kč/normostrana

Nabízím kvalitní překlady libovolných neodborných textů AJ-ČJ/ČJ-AJ. Jsem absolventkou anglicko-českého gymnázia a držitelkou certifikátu CAE (úroveň C1). S překládáním mám již předešlé zkušenosti, stejně tak i jazykovou praxi, zejm. interakci s rodilými mluvčími. Pro další informace mě prosím kontaktujte.

Nacházíte se v seznamu překladatelů a tlumočníků. Pokud hledáte firmu na překlady nebo tlumočení ve Vašem bydlišti, jste na správné adrese.