Navigace: Úvod > Inzerce > Překlady a tlumočení > Nabídka > PROFI ANGLICKÉ PŘEKLADY ZA NEJLEPŠÍ CENU

jazykové školy Angličtina - jazykové školy, jazykové kurzy, překlady, inzerce, články, překladatelé

PROFI ANGLICKÉ PŘEKLADY ZA NEJLEPŠÍ CENU

+420 604 749 993, preklady.houdek@seznam.cz Hledáte cenově dostupné služby v překladatelství a nechcete platit agenturám za zprostředkování? POTŘEBUJETE PŘELOŽIT SMLOUVU, DIPLOMOVOU PRÁCI, WEB ČI JINÉ? Nabízím pro Vás řešení - zkušený překladatel s několikaletou praxí a odpovídající kvalifikací nabízí překlady z/do angličtiny. Profesionální a expresní jednání, přesnost, zachovávání formátovaní (CAT) a faktura jsou samozřejmostí. Reference a další na www.preklady-houdek.

Informace o inzerátu

Společnost
Kontaktní osoba Ondřej Houdek
Telefon 604749993
Mobil
E-mail preklady.houdek@seznam.cz
Web http://www.preklady-houdek.cz/
Vloženo 29.09.2015 11:30:00
Zobrazeno 878 x


Reklama

angličtina do ucha Němčina do ucha 1. díl Francouzština do ucha Ruština do ucha

Inzerce překladatelů a tlumočníků

překlady srbštiny

Překlady do chorvatštiny, překlady do srbštiny,překlady do bosenštiny,překlady srbštiny, překlady chorvatštiny, překlady bosenštiny - do češtiny, také do angličtiny. Tým až 4 překladatelů-možnost přeložit až 40 stran denně. Cena již od 220,-Kč za normostranu. Vyhotovení překladu do srbštiny, do chorvatštiny,

Preklady do slovenčiny

Ponúkam rýchle a lacné preklady z češtiny do slovenčiny.

RJ- ČJ, ČJ-RJ

Dobrý den, nabízím jednorázové překlady z ruštiny do češtiny a z češtiny do ruštiny. Ruský jazyk jsem vystudovala na univerzitě. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Cena dohodou, dle obtížnosti textu.

Nacházíte se v seznamu překladatelů a tlumočníků. Pokud hledáte firmu na překlady nebo tlumočení ve Vašem bydlišti, jste na správné adrese.