Navigace: Úvod > Inzerce > Překlady a tlumočení > Nabídka > PROFI ANGLICKÉ PŘEKLADY ZA NEJLEPŠÍ CENU

jazykové školy Angličtina - jazykové školy, jazykové kurzy, překlady, inzerce, články, překladatelé

PROFI ANGLICKÉ PŘEKLADY ZA NEJLEPŠÍ CENU

+420 604 749 993, preklady.houdek@seznam.cz Hledáte cenově dostupné služby v překladatelství a nechcete platit agenturám za zprostředkování? POTŘEBUJETE PŘELOŽIT SMLOUVU, DIPLOMOVOU PRÁCI, WEB ČI JINÉ? Nabízím pro Vás řešení - zkušený překladatel s několikaletou praxí a odpovídající kvalifikací nabízí překlady z/do angličtiny. Profesionální a expresní jednání, přesnost, zachovávání formátovaní (CAT) a faktura jsou samozřejmostí. Reference a další na www.preklady-houdek.

Informace o inzerátu

Společnost
Kontaktní osoba Ondřej Houdek
Telefon 604749993
Mobil
E-mail preklady.houdek@seznam.cz
Web http://www.preklady-houdek.cz/
Vloženo 29.09.2015 11:30:00
Zobrazeno 1119 x


Reklama

angličtina do ucha Němčina do ucha 1. díl Francouzština do ucha Ruština do ucha

Inzerce překladatelů a tlumočníků

Rodilá mluvčí aj.Překlady z aj do čj a naopak

Nabízím rychlé a kvalitní překlady za rozumnou cenu.

Levné Překlady Kvalitně - Anglický Jazyk

preklady.levne.kvalitne@seznam.cz, www.houdektranslations.cz. Hledáte cenově dostupné služby v překladatelství a nechcete platit agenturám za zprostředkování? POTREBUJETE PRELOZIT SMLOUVU CI JINY TEXT? Nabízím pro Vás řešení: zkušený překladatel s několikaletou praxí nabízí překlady z/do angličtiny. Profesionální a expresní jednání, vysoká kvalita, zachovávání

Anglické překlady

Nabízím Vám korektury a překlady z českého jazyka do anglického a naopak (z AJ do ČJ) za velmi příznivé ceny. Potřebujete-li přeložit obecný nebo odborný text, ráda Vám pomohu.

Nacházíte se v seznamu překladatelů a tlumočníků. Pokud hledáte firmu na překlady nebo tlumočení ve Vašem bydlišti, jste na správné adrese.