Navigace: Úvod > Inzerce > Překlady a tlumočení > Nabídka > Překlady technického charakteru z češtiny do ruštiny rodilým mluvčím

jazykové školy Angličtina - jazykové školy, jazykové kurzy, překlady, inzerce, články, překladatelé

Překlady technického charakteru z češtiny do ruštiny rodilým mluvčím

Překlady technického charakteru z češtiny do ruštiny rodilým mluvčím.(PREKLAD Z CJ DO RJ) Technická korektura pro ruský jazyk. Logická oprava už tlumočených textů s pohledu technického smyslu. Ing. Roman Lobov, vzdělání na Technické Univerzitě im. N.E.Baumana, Moskva.

Informace o inzerátu

Společnost
Kontaktní osoba Ing. Roman Lobov
Telefon
Mobil +420721617131
E-mail rl2004@rambler.ru
Web
Vloženo 17.12.2016 12:36:18
Zobrazeno 641 x


Reklama

angličtina do ucha Němčina do ucha 1. díl Francouzština do ucha Ruština do ucha

Inzerce překladatelů a tlumočníků

Překlady z češtiny do polštiny a naopak

Rodilá mluvčí polského jazyka s překladatelskou praxí v oboru překladatelských služeb nabízí kvalitní překlady všech druhů textů. Ráda přeložím Váš web,dokumenty nebo letáky. Informace v polštině jistě ocení turisté z Polska.

Rychlé a bezplatné úvěrové financování za 72 hodin. ahoj

Rychlé a bezplatné úvěrové financování za 72 hodin. ahoj Jsem jedinec, který pomáhá osobě nebo společnosti bojovat s penězi. Pokud jste opravdu v nouzi, kontaktujte nás, abyste poznali podmínky našich nabídek. E-mail: mikulamarek02@gmail.com

Výuka angličtiny

Nabízím kvalitní výuku angličtiny dle Angličtina pro samouky, případně jiné. Příprava na zkoušky, trvalý pokrok ve znalostech. Doučování.

Nacházíte se v seznamu překladatelů a tlumočníků. Pokud hledáte firmu na překlady nebo tlumočení ve Vašem bydlišti, jste na správné adrese.