Navigace: Úvod > Inzerce > Překlady a tlumočení > Nabídka > překladatel chorvatštiny

jazykové školy Angličtina - jazykové školy, jazykové kurzy, překlady, inzerce, články, překladatelé

překladatel chorvatštiny

překlady chorvatštiny, překlady do chorvatštiny, překlady srbštiny, překlady do srbštiny, překlady bosenštiny, překlady do bosenštiny, za bezkonkurenční ceny již za 200,- za normostranu, bez dalších příplatků, rychlost, spolehlivost, kvalita, rodilý mluvčí, tlumočení do srbštiny, tlumočení do chorvatštiny, tlumočení do bosenštiny již od 350,-Kč/h více na www.preklady-srbstina.cz Cena: 220 Kč

Informace o inzerátu

Společnost
Kontaktní osoba Mgr. Marko Žorić
Telefon 773482480
Mobil 773482480
E-mail jugopreklad@seznam.cz
Web http://www.preklady-srbstina.cz
Vloženo 05.02.2016 13:44:02
Zobrazeno 984 x


Reklama

angličtina do ucha Němčina do ucha 1. díl Francouzština do ucha Ruština do ucha

Inzerce překladatelů a tlumočníků

španělština překlady

Nabízím překlady z CJ do SJ, popr. PJ do SJ. Vystudovala jsem MU v Brně, obor španělština-portugalština. Dlouhodobý studijní a pracovní pobyt v obou zemích. Cena dohodou.

Překlady NJ-ČJ, ČJ-NJ, AJ-ČJ, FJ-ČJ, AJ-NJ, FJ-NJ

Nabízím překlady NJ-ČJ, ČJ-NJ, AJ-ČJ, FJ-ČJ, AJ-NJ a FJ-NJ. Spolupráce ideálně na smlouvu o díle. Cena 150-200 Kč/normostrana. Znalosti doložitelné jazykovými certifikáty na úrovni C1 a výše.

Překlad anglických textů do češtiny

Jako překladatelský začátečník, bych rád nabídnul svoje anglické schoponosti k překladu článků jakéhokoliv druhu,,a to bez provize. Úroveň ang. upper-intermediate

Nacházíte se v seznamu překladatelů a tlumočníků. Pokud hledáte firmu na překlady nebo tlumočení ve Vašem bydlišti, jste na správné adrese.