Navigace: Úvod > Inzerce > Překlady a tlumočení > Nabídka > překladatel chorvatština

jazykové školy Angličtina - jazykové školy, jazykové kurzy, překlady, inzerce, články, překladatelé

překladatel chorvatština

Nabízím překladatelské a tlumočnické služby do jazyka srbského, chorvatského, bosenského na profesionální úrovni, ve kvalitě rodilého mluvčího, praxe s překlady širokého zaměření již 10let. Překlady do srbštiny,překlady chorvatštiny, překlady bosenštiny. Cena za normostranu již od 220,-kč. Tlumočení srbštiny, tlumočení chorvatštiny, tlumočení bosenštiny již od 350,-Kč/h. Taktéž právní zastoupení v Srbsku a Chorvatsku před soudy i úřady, profesionální pomoc při sjednávání tendrů v Srbsku, v Bosně a v Chorvatsku (právní vzdělání)a orientace v právu srbské a chorvatské republiky jsou samozřejmostí.

Informace o inzerátu

Společnost Mgr. Marko Žorić
Kontaktní osoba Mgr. Marko Žorić
Telefon 73482480
Mobil 773482480
E-mail jugopreklad@seznam.cz
Web
Vloženo 24.06.2012 18:57:14
Zobrazeno 2053 x


Reklama

angličtina do ucha Němčina do ucha 1. díl Francouzština do ucha Ruština do ucha

Inzerce překladatelů a tlumočníků

Překlady ČJ-AJ-NJ

Nabízím kvalitní překlady z češtiny do angličtiny a zpět, včetně soudních překladů. V nabídce rovněž překlady katalogových forem textů z němčiny do češtiny.

Technický překladatel EN-CZ-EN

GET IT, jedna z největších a nejrychlejších překladatelských agentur v Polsku, hledá pracovníky na následující pozici: Technický překladatel EN-CZ-EN Požadujeme: • dostupnost (možné i pro studenty vyšších ročníků), • rozsáhlé znalosti v oboru elektrotechniky a energetiky, • vynikající znalost angličtiny potvrzená osvědčením nebo diplomem a dokonalá znalost pravidel

Překlady do i z AJ

Jsem studentkou magisterského studia AJ a nbízím precizní a rychlou překladatelskou práci. Intenzivně spolupracuji s rodilým mluvčím a zaručuji 100% korektí překlady z i do AJ. Rychle a pečlivě přeložím smlouvy, životopisy, internetové stránky, a jiné texty všeho druhu:

Nacházíte se v seznamu překladatelů a tlumočníků. Pokud hledáte firmu na překlady nebo tlumočení ve Vašem bydlišti, jste na správné adrese.