Navigace: Úvod > Inzerce > Překlady a tlumočení > Nabídka > překladatel chorvatština

jazykové školy Angličtina - jazykové školy, jazykové kurzy, překlady, inzerce, články, překladatelé

překladatel chorvatština

Nabízím překladatelské a tlumočnické služby do jazyka srbského, chorvatského, bosenského na profesionální úrovni, ve kvalitě rodilého mluvčího, praxe s překlady širokého zaměření již 10let. Překlady do srbštiny,překlady chorvatštiny, překlady bosenštiny. Cena za normostranu již od 220,-kč. Tlumočení srbštiny, tlumočení chorvatštiny, tlumočení bosenštiny již od 350,-Kč/h. Taktéž právní zastoupení v Srbsku a Chorvatsku před soudy i úřady, profesionální pomoc při sjednávání tendrů v Srbsku, v Bosně a v Chorvatsku (právní vzdělání)a orientace v právu srbské a chorvatské republiky jsou samozřejmostí.

Informace o inzerátu

Společnost Mgr. Marko Žorić
Kontaktní osoba Mgr. Marko Žorić
Telefon 73482480
Mobil 773482480
E-mail jugopreklad@seznam.cz
Web
Vloženo 24.06.2012 18:57:14
Zobrazeno 2205 x


Reklama

angličtina do ucha Němčina do ucha 1. díl Francouzština do ucha Ruština do ucha

Inzerce překladatelů a tlumočníků

Angličtina, Čínština, Paštú, Perština a Urdština

Nabízím pečlivé a kvalitní překlady z angličtiny, čínštiny, paštú, perštiny a urdštiny do češtiny a zpět. Jsem absolventka FF UK v Praze se 40 letou praxí. Překlady jsem schopna přijmout e-mailem nebo osobně.

Překlady - němčina

Hledám práci - překlady z němčiny do češtiny, z češtiny do němčiny. Žila jsem 22 let v Německu. Jednalo by se o práci na živnostenský list.

Překlady anotací BP a DP levně

Dobry den, nabizim rychle (do 24h) a levne preklady zejmena kratkych textu, anotaci a abstraktu k diplomovym a bakalarskym pracim. Dlouholete zkusenosti s preklady a vyborne reference. Viz webove stranky www.preklady1.webnode.cz

Nacházíte se v seznamu překladatelů a tlumočníků. Pokud hledáte firmu na překlady nebo tlumočení ve Vašem bydlišti, jste na správné adrese.