Navigace: Úvod > Inzerce > Překlady a tlumočení > Nabídka > Překlad a korektura ČJ-AJ-PJ

jazykové školy Angličtina - jazykové školy, jazykové kurzy, překlady, inzerce, články, překladatelé

Překlad a korektura ČJ-AJ-PJ

Nabízím překlad mezi českým a anglickým jazykem a překlad netechnických textů z polského jazyka. Mám zkušenosti jako korektorka v jazykové agentuře a amatérská překladatelka. Vlastním vysokoškolský diplom z anglického jazyka. Jsem česká a polská rodilá mluvčí, aktivně ovládám slovenský jazyk.

Informace o inzerátu

Společnost
Kontaktní osoba Anna Niedobová
Telefon
Mobil
E-mail anna.niedobova@gmail.com
Web
Vloženo 02.02.2017 15:36:31
Zobrazeno 513 x


Reklama

angličtina do ucha Němčina do ucha 1. díl Francouzština do ucha Ruština do ucha

Inzerce překladatelů a tlumočníků

Italský jazyk

Nabízím překladatelské služby z/do italského jazyka. Mám dlouholeté zkušenosti a jsem schopna zajistit kvalitní překlady, tlumočení a doprovod za příznivé ceny. V Itálii jsem 3 roky žila, vyučuji již sedmým rokem italský jazyk, mám zkušenosti z veletrhů, obchodních jednání, s

Překlady NJ

Rodilá mluvčí NJ se zkušenostmi z dvouletého pobytu v České republice nabízí kvalitní překlady z češtiny (také ze slovenštiny, ruštiny nebo angličtiny) do němčiny.

Překlady a korektury z/do italstiny kvalitně a rychle za skvělou cenu!

Překladatelka českého původu. Překlady se úspěšně zabývám již 20 let. Od r. 1990 do r. 1998 jsem pracovala jako tlumočnice a překladatelka v České a Slovenské republice, specializované obory obuvnictví, dřevozpracující, nábytkářský, právní, veletrhy. Od r. 1999 žiji trvale v

Nacházíte se v seznamu překladatelů a tlumočníků. Pokud hledáte firmu na překlady nebo tlumočení ve Vašem bydlišti, jste na správné adrese.