Navigace: Úvod > Inzerce > Ostatní inzeráty > Nabídka > Nabídky hostování mezi svobodných jedinců

jazykové školy Angličtina - jazykové školy, jazykové kurzy, překlady, inzerce, články, překladatelé

Nabídky hostování mezi svobodných jedinců

Potřebujete úvěr? Ty jsou odmítnuty bankou a chcete úvěr, aby splňoval všechny požadavky, které máte? V pořádku. Ať už jsou vaše finanční situace. Nabízím hypotéky, komerční úvěry, mezinárodní úvěry, osobní půjčky a úvěrové výhradní Půjčky na vzdělání. Nabízím k dispozici pro ty společnosti, jiné veřejné i soukromé, a mnoha dalších půjček. Jsem k dispozici, aby vám žádný úvěr, nemovitost, finance a další. Dávám jak dlouhodobých úvěrů a krátká. Kontaktujte mě ještě dnes a získat prvotřídní finanční služby úvěr. Žádný vážný refrén můj email: teodoraandreea4@gmail.com

Informace o inzerátu

Společnost
Kontaktní osoba teodora
Telefon
Mobil
E-mail teodoraandreea4@gmail.com
Web
Vloženo 25.03.2017 16:11:39
Zobrazeno 498 x


Reklama

angličtina do ucha Němčina do ucha 1. díl Francouzština do ucha Ruština do ucha

Inzerce překladatelů a tlumočníků

Kvalitní překlad AJ-ČJ / ČJ-AJ

Dobrý den, nabízím překlad, nebo pouze korekturu jakéhokoli textu. Studuji anglický jazyk na Univerzitě Karlově, zaměřuji se na lingvistiku, s překladatelstvím mám několikaleté zkušenosti. Budu se těšit :) překlad: 180 Kč/ns korektura: 50 Kč/ns

AJ-NJ-CJ jakýmkoli směrem

Nabízím překladatelské služby. Mám bohaté zkušenosti s překlady propagačních materiálů, web stránek, etiket, filmů i tlumočení. NJ a AJ je něco, co mě baví, a proto svou práci mohu odvést na 100%, ač nemám žádné oficiální razítko, papíry.

Překlady z / do anglického a německého jazyka

Nabízím překlady a doučování v Brně z / do anglického a německého jazyka v těchto oborech: lékařské, právnické, ekonomické, humanitní a turistický ruch. Překlady bakalářských a diplomových prácí, životopisů, smluv.

Nacházíte se v seznamu překladatelů a tlumočníků. Pokud hledáte firmu na překlady nebo tlumočení ve Vašem bydlišti, jste na správné adrese.