Navigace: Úvod > Inzerce > Překlady a tlumočení > Nabídka > Kvalitní překlad - AJ, RJ

jazykové školy Angličtina - jazykové školy, jazykové kurzy, překlady, inzerce, články, překladatelé

Kvalitní překlad - AJ, RJ

Dobrý den, nabízím překladatelskou činnost z ČJ do AJ/AJ do ČJ, ČJ do RJ/RJ do ČJ. Potřebujete výpomoc s Vaší seminární, bakalářskou, diplomovou prací či jiným odborným textem? Neváhejte mě kontaktovat na mém mailu níže. Vystudovala jsem Filozofickou a Pedagogickou fakultu se zaměřením na cizí jazyky - mám státní závěrečné zkoušky z obou výše uvedených jazyků. Zkušenosti s překladem odborných textů. Cena dohodou. Těším se na spolupráci.

Informace o inzerátu

Společnost
Kontaktní osoba Petra Kašová
Telefon
Mobil
E-mail pet.kasova@seznam.cz
Web
Vloženo 09.12.2014 10:16:22
Zobrazeno 1264 x


Reklama

angličtina do ucha Němčina do ucha 1. díl Francouzština do ucha Ruština do ucha

Inzerce překladatelů a tlumočníků

Bohemian Dragomans Lts - překladatel a tlumočník, překládání a tlumočení

Váš kompetentní partner na všechny otázky které se týkají tématu jazyky. Vedle překládání a tlumočení různých specializovaných oborů do více jak 140 světových jazyků.

Překlady z/do NĚMČINY a ANGLIČTINY

Nabízím překlady německých nebo anglických textů všeho druhu (obchodní, právní...,), webových stránek, diplomových prací a jiných. Cena za normostranu dohodou podle náročnosti textu. Jsem časově flexibilní a pracuji i přes víkendy.

Překlad textů ČJ/AJ, AJ/ČJ

Nabízím překlady textů z českého do anglického jazyka a naopak. Jsem studentka anglického jazyka magisterského studia. Ukončené bakalářské studium z AJ ukončené státní zkouškou z AJ. S dotazy se na mě neváhejte obrátit a určitě se dohodneme. :-) Na ceně se lze

Nacházíte se v seznamu překladatelů a tlumočníků. Pokud hledáte firmu na překlady nebo tlumočení ve Vašem bydlišti, jste na správné adrese.