Navigace: Úvod > Inzerce > Překlady a tlumočení > Nabídka > Kvalitní překlad - AJ, RJ

jazykové školy Angličtina - jazykové školy, jazykové kurzy, překlady, inzerce, články, překladatelé

Kvalitní překlad - AJ, RJ

Dobrý den, nabízím překladatelskou činnost z ČJ do AJ/AJ do ČJ, ČJ do RJ/RJ do ČJ. Potřebujete výpomoc s Vaší seminární, bakalářskou, diplomovou prací či jiným odborným textem? Neváhejte mě kontaktovat na mém mailu níže. Vystudovala jsem Filozofickou a Pedagogickou fakultu se zaměřením na cizí jazyky - mám státní závěrečné zkoušky z obou výše uvedených jazyků. Zkušenosti s překladem odborných textů. Cena dohodou. Těším se na spolupráci.

Informace o inzerátu

Společnost
Kontaktní osoba Petra Kašová
Telefon
Mobil
E-mail pet.kasova@seznam.cz
Web
Vloženo 09.12.2014 10:16:22
Zobrazeno 1411 x


Reklama

angličtina do ucha Němčina do ucha 1. díl Francouzština do ucha Ruština do ucha

Inzerce překladatelů a tlumočníků

Poptáváme překladatelské služby AJ - dlouhodobá spolupráce

Poptáváme pro naše klienty občasné překladatelské služby, především z ČJ do AJ. Jde nám o dlouhodobou spolupráci s profesionálním překladatelem, fyzickou osobou, ne agenturou. Vaše CV + ceny překladů prosím na náš email nebo přes skype "big-ben.cz". Děkuji.

nabízejí půjčky mezi jednotlivci vážné a rychle

finanční * * Home Loan * Investiční úvěr * Dluhu * Line of Credit můj email: teodoraandreea4@gmail.com

Překlady AJ Levně, Kvalitně a Rychle

Potřebujete přeložit text a nechcete zaplatit horentní sumy překladatelským agenturám za zprostředkování? Spojte se přímo s koncovým překladatelem! Kontaktujte mě pro zaslání cenové nabídky, ukázek prací či reference. Nabízím překlady z/do angličtiny za nejpříznivější poměr ceny/kvality na trhu při zachování

Nacházíte se v seznamu překladatelů a tlumočníků. Pokud hledáte firmu na překlady nebo tlumočení ve Vašem bydlišti, jste na správné adrese.