Navigace: Úvod > FAQ (Často kladené otázky)

FAQ (Často kladené otázky)

Jaká je přidaná hodnota tohoto portálu?
Přidanou hodnotu vidíme v ucelenosti informací na jednom místě - databáze obsahuje nejenom kontakty na překladatele, ale i popis jejich nabídky. Ne každý překladatel má své www stránky. Na našem webu si může vložit nejenom své kontaktní údaje, ale i detailní popis svých služeb (specifikaci nabídky, jazyky z/do, specializace, ceny atd.). Databáze obsahuje rovněž celkem propracované možnosti vyhledávání, takže návštěvník (potenciální klient) si zde může vyhledat podle zadaných kritérií překladatele, který nejlépe vyhovuje jeho potřebám (specializace, kraj, okres atd.).

Je registrace skutečně zdarma?
Ano, registrace na tento web je zcela ZDARMA a bude tomu tak po celou dobu provozu webu.

Registrace je sice zdarma, ale co vedení v databázi?
Vedení v databázi je také zdarma. Nepožadujeme po překladatelích žádné poplatky či jinou protihodnotu za registraci ani vedení v databázi.

Jakým způsobem se budeme o registrace starat?
Registraci umožňujeme pouze překladatelům, kteří vyplní detailně svůj profil. Ten, kdo vyplní pouze kontaktní údaje a neuvede jazyky z/do kterých překládá, nebude uveřejněn. Průběžně budeme sledovat profily jednotlivých překladatelů a v určitých časových obdobích bude každému překladateli zaslán e-mail, aby potvrdil, že profil je stále aktuální. Pokud se tak nestane, bude profil dočasně deaktivován.

Můžete mi poskytnout detailní návod na registraci?
Ano, stačí přejít na http://www.preklady-prekladatele.cz/navod-k-registraci.html.

Založil jsem účet, aktivoval ho, vyplnil detaily k mému zápisu, ale zápis stále není zobrazován.
Po vyplnění všech informací o Vašem zápisu je nutno zápis aktivovat - odeslat ho ke schválení. Na úvodní straně Vašeho účtu je tlačítko "Odeslat profil ke schválení administrátorům". Po kliknutí na toto tlačítko se zápis odešle administrátorům, kteří ho projdou, schválí nebo si vyžádají doplnění informací. Tato funkcionalita má zajistit, aby každý zápis obsahoval alespoň základní důležité informace o registrovaných subjektech.Reklama

angličtina do ucha Němčina do ucha 1. díl Francouzština do ucha Ruština do ucha

Inzerce překladatelů a tlumočníků

Nabízím překlady z/do polštiny - LEVNĚ!

Nabízím překlady z/do polštiny - obchodní korespondence, reklamní prospekty, weby apod.

Doučování ze španělštiny

Nabízím doučování ze španělštiny pro začátečníky i pokročilé. Hodnocení na SŠ vždy s vyznamenáním. 200Kč/60min

Kvalitní překlad - AJ, RJ

Dobrý den, nabízím překladatelskou činnost z ČJ do AJ/AJ do ČJ, ČJ do RJ/RJ do ČJ. Potřebujete výpomoc s Vaší seminární, bakalářskou, diplomovou prací či jiným odborným textem? Neváhejte mě kontaktovat na mém mailu níže. Vystudovala jsem Filozofickou a Pedagogickou fakultu se